Kompleksowa i profesjonalna analiza mikrobiomu jelitowego, przy użyciu sekwencjonowania DNA – GniomCheck

Okazuje się, że nasz mikrobom jest wręcz kluczowy, jeżeli chodzi o nasze zdrowie, samopoczucie, a także równowagę masy ciała. Co więcej, wszelkie bakterie tworzące mikrobiom oraz biorące udział w procesach trawiennych, są też obecne podczas prawidłowego funkcjonowania naszego układu immunologicznego, przy produkcji neuroprzekaźników, ale też odpowiadają za regulowanie apetytu oraz wielu innych ważnych mechanizmów.

Aż 80% schorzeń ma swoje źródło w trawieniu i związane jest właśnie z dysbiozą jelitową.

GniomCheck jest testem genetycznym 16S RNA. Pozwala on na łatwe pobieranie próbek,

a dzięki temu możliwe jest proste oraz niezależne jego stosowanie w warunkach domowych. Jak wygląda badanie?

Raport oraz spersonalizowane zalecenia

Kilka poziomów odczytów, które pozwolą lepiej zrozumieć mikrobom jelit

• Istotny – jest to synteza ogólnego stanu mikrobiomu jelit.

• Zoom – dzięki niemu, możliwe jest zrozumienie tego, jak mikrobom jelit oddziałuje na komfort normalnego funkcjonowania organizmu.

• Ekspertyza – daje możliwość zagłębienia się w ogólny stan mikrobiomu.

• Spersonalizowane zalecenia – w ich skład wchodzą różnego rodzaju porady, które dotyczą żywienia, stylu życia, przyjmowania spersonalizowanych suplementów diety oraz probiotyków, które dostosowane są do mikrobiomu osoby poddanej badaniom.

GniomCheck nie jest produktem medycznym, a takim, który zwiększa komfort naszego życia. Wszelkie informacje, jakie otrzymujemy na bazie testu, nie mają na celu zastąpić medycznych porad, a także leczenia chorób. W wypadku pytań dotyczących zdrowia, rekomendowane jest skonsultowanie się z lekarzem.

Masz pytanie na temat badania GniomCheck?
Zadaj je!

Napisz do mnie