Moja misja

Moją misją jest przede wszystkim dbałość o zdrowie. O dobrą kondycję organizmu osób, które zwracają się do mnie o pomoc. Jestem zwolenniczką wszystkiego co naturalne, a w moim przypadku odzwierciedla się to zarówno w teorii, jak i w praktyce.

Stosuję dietę, która bazuje jedynie na tym, co daje nam matka natura, dlatego korzystam z produktów, których pochodzenia jestem pewna w 100%. To m.in. mąka, którą produkuje się na moim rodzinnym podwórku, czy też przyrządzany przeze mnie zakwas z buraków. Sama jestem przykładem na to, że metody jakie stosuję działają, dlatego dzielę się nimi z innymi.

Wybierz moją pomoc dla swojego zdrowia!

Jak pracuję

Na uwagę zasługuje fakt, że moje usługi są w pełni mobilne, a zatem to ja odwiedzam klientów. Korzystam z nowoczesnych, w pełni certyfikowanych sprzętów francuskich firm, które spotkamy jedynie w najlepszych klinikach, również w Polsce. Pragnę zaznaczyć, że nie jestem lekarzem, a tym bardziej nie znachorką. Jestem specjalistką, która jest odpowiednio przygotowana do obsługi posiadanego przeze mnie sprzętu oraz mam wiedzę na temat tego jak powinniśmy dbać o nasze zdrowie i z jakimi dolegliwościami, czy chorobami się borykamy.

Moi klientom oferuje profesjonalną analizę badań, pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Wszystko zgodnie z ustalonymi zasadami. Prowadzone przeze mnie działania są w pełni bezpieczne. Należy dodać, że jest to jedynie profilaktyka. Mowa zatem o zdiagnozowaniu problemu, a nie jego bezpośrednim leczeniu. Do tego by leczyć i nadal działać dla poprawy Waszego zdrowia znam szereg lekarzy, i specjalistów jakich chętnie polecę, by udzielili Wam dalszej pomocy.

Jeśli moje podejście jest Ci bliskie i chcesz pomocy w poprawie swojego zdrowia,

 

zobacz jakie badania wykonuję lub skontaktuj się ze mną!

Sprawdź ofertę
NAPISZ DO MNIE